Jesteś stworzony by marzyć!

5 sierpnia 2018

W tym tygodniu rozpoczniemy cykl rozważań na temat “Boże marzenie dla twojego życia”! Zapraszam cię byś razem ze mną odkrywał czego Bóg pragnie dla ciebie!  

Często ci to powtarzam, ale myślę, że nigdy dosyć... jesteś wyjątkowy! Jesteś niepowtarzalnym stworzeniem, zrodzonym w Bożym sercu i Jego wyobraźni, ukształtowanym Jego rękoma, wypełnionym Jego oddechem. On naprawdę stworzył cię na Swój obraz. Oto co Biblia mówi... “Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz. Stworzył go na obraz Boga – stworzył ich jako mężczyznę i kobietę”. (Księga Rodzaju 1,27)  

Czy wiesz, że jesteś stworzony by mieć marzenia? I nie mówię tu o snach jakie masz w nocy, ale o marzeniach dla twojego życia! Odziedziczyłeś tę cechę od swojego Stwórcy.  

Słownik określa “marzenia” jako...  

•​ pragnienie czegoś  

•​ fantazjowanie o czymś, chęć osiągnięcia czegoś w przyszłości  

• ​aspiracje bądź plany  

Boże serce jest pełne marzeń i planów dla ciebie. A twoje serce może przyjąć Boże zamysły! Bóg może zasiać innowacyjne pomysły w glebę twojego serca by zmieniać ten świat, przeobrażać mentalność i postawy, budować Swoje królestwo na ziemi.  

Nie jesteś tu bez przyczyny. Jesteś częścią boskiego planu. Rozwiązanie, pomysł, modlitwa... jest coś w tobie czego inni potrzebują. Możliwe, że będziesz miał nadzwyczajny pomysł, dzięki któremu tysiące, czy nawet miliony ludzi będzie pobłogosławionych. A wszystko to zaczyna się od marzenia.  

Bardzo cię cenię przyjacielu i modlę się byś mógł coraz lepiej rozumieć Boże plany względem ciebie.  

Do jutra!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...