Jesteś zaproszony do stołu Króla!

4 listopada 2017

"Przeznaczył nas abyśmy przez Jezusa Chrystusa stali się Jego dziećmi zgodnie z życzeniem jego woli, dla tym większej chwały Jego łaski, którą obdarzył nas w Ukochanym." Efezjan 1,5-6  

Dzisiaj rano, czytaj, przyjmij i pojmij tę głęboką prawdę: jesteś dzieckiem Króla. Jesteś dziedzicem Tego, do którego wszystko należy. On podtrzymuje kosmos swoimi rękami i siedzi na wiecznym tronie. On rozkazuje morzom, On pokonał śmierć, i On jest twoim Ojcem.  

On cię stworzył, wybrał cię i adoptował. To jest oczywiste, ale warto to powtarzać... dzieci Króla jadają przy stole ... Króla. Innymi słowy, mają dostęp do najlepszych potraw, najwspanialszych dań, niezwykłych smaków i aromatów.  

Ponieważ jesteś Jego dzieckiem, masz przywilej przystępowania do Jego tronu, Jego stołu, Jego serca. Masz przywilej spędzania czasu w towarzystwie Króla Królów każdego dnia i nie istnieje nic bardziej wspaniałego czy wyjątkowego niż to. Nieograniczony dostęp do wcielonej miłości, do niebiańskiego miejsca. Dzisiaj, przyjdź, zbliż się do Ojca. Podejdź ... bliżej. Poczuj Jego zapach; usłysz bicie Jego serca. Stół jest nakryty, a On czeka tylko na ciebie.  

Zapraszam cie byś modlił się tą modlitwą.... Ojcze, dziękuję Ci za przywilej zbliżenia się dzisiaj do Ciebie. Wiem, że Ty mnie kochasz i chcesz dla mnie najlepiej. Dziękuję Ci za Twój pokój, miłość i dobre dary, którymi mnie obdarowujesz. Przyjmuję je dzisiaj. One są dla mnie. W imieniu Jezusa, amen.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...