Jezus jest twoim GPS-esem!

26 kwietnia 2018

Zgubiłeś się kiedyś w jakimś mało przyjaznym miejscu?
Koleżanka opowiadała mi kiedyś, jak to podczas jednej z wycieczek w góry, będąc już blisko szczytu musiała na czworakach szukać znaków na skale, żeby znaleźć drogę do najbliższego schroniska. Ściemniało się coraz szybciej i mgła niespodziewanie ogarnęła całą okolicę. Szczęśliwie, znalazła drogę..  

Wyobraź sobie, że pewnego dnia, lecisz nad tym samym szczytem w jasny dzień...i trudno ci zrozumieć jak ktoś mógł się tutaj zgubić. "Jezus odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie."
Jan 14,6  

Jeśli właśnie utknąłeś we mgle, pogubiłeś się, mam dla ciebie dobrą wiadomość... Jezus widzi twoją sytuację z góry i jeśli Mu Zaufasz, On cię poprowadzi, bo On jest twoją drogą! Zachęcam, pomódl się razem ze mną: "Panie, Ty jesteś drogą, prawdą i życiem. Tak, Ty jesteś Tym, który oświetla moją ścieżkę. Nawet jeśli nie widzę wyraźnie, Ty widzisz doskonale całą drogę przede mną. Dziękuję Ci Panie za Twoją obecność i za to, że pokazujesz mi drogę. Kocham cię Jezu, W twoim imieniu, amen.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...