Jezus się uniżył… a Bóg Go wywyższył!

11 października 2021

Chciałbym oddać dzisiaj całą chwałę Bogu, za to co czyni dla ciebie i dla mnie! Jutro podzielę się z wami kilkoma świadectwami, które otrzymałem w ostatnich dwóch latach, od kiedy istnieją „Cuda Każdego Dnia”. To niesamowite czego Bóg dokonał! Dzisiaj jednak zachęcam cię, byś przeczytał i zastanowił się nad tym niesamowitym fragmentem z listu do Filipian 2,5-11. Niech te słowa zapadną głęboko w twoją duszę.
To niezwykły obraz pokornego charakteru naszego Pana Jezusa i miłości jaką nam okazał, zostawiając chwałę nieba, by nas ratować.
Dziękuję Jezu!

„Bądźcie względem siebie tacy jak Chrystus Jezus. On, choć istniał w tej postaci co Bóg, nie dbał wyłącznie o to, aby być Mu równym. Przeciwnie wyrzekł się siebie, i przyjął rolę sługi i był jak inni ludzie. A gdy już stał się człowiekiem, uniżył się tak dalece, że był posłuszny nawet w obliczu śmierci, i to śmierci na krzyżu. Dlatego Bóg szczególnie Go wywyższył i obdarzył imieniem, znaczącym więcej niż wszelkie inne, aby na imię Jezus zgięło się każde kolano w niebie, na ziemi, pod ziemią, i aby każdy język wyznał, że Jezus Chrystus jest Panem - na chwałę Boga Ojca”. (Filipian 2,5-11)  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...