Jezus zwyciężył dla ciebie

29 stycznia 2018

Jezus pokonał śmierć i całą jej moc. Otrzymał "imię, które jest ponad wszelkie imię" ... ponad takie imiona jak samotność, odrzucenie, czy depresja. On pokonał to wszystko na krzyżu by dać ci wolność.  

"...Przeciwnie wyrzekł się siebie, przyjął rolę sługi i był jak inni ludzie. Gdy już stał się człowiekiem uniżył się tak dalece, że był posłuszny nawet w obliczu śmierci i to śmierci na krzyżu. Dlatego Bóg szczególnie Go wywyższył i obdarzył imieniem znaczącym więcej niż wszelkie imię."
Filipian 2,7-9  

Przyjacielu, niezależnie w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz, Jezus odniósł zwycięstwo dla ciebie. Dzisiaj chciałbym byś uświadomił sobie ogrom triumfu Chrystusa. Bezprecedensowego, całkowitego i wiecznego. Co więcej, był on bezpośrednim efektem doskonałego posłuszeństwa. Ponieważ nie wahał się zrezygnować ze wszystkiego dla ciebie, dzisiaj ty również możesz uczestniczyć w tym zwycięstwie.  

Jesteś...
Uwolniony od ciężaru twojego grzechu Rzymian 8,2
Wyzwolony od swojej przeszłości 2 koryntian 5,17
Uzdrowiony i odnowiony Psalm 23,3  

Przyjacielu, ciesz się ponieważ Jezus już zwyciężył tę walkę. Módl się i dziękuj Panu razem ze mną: "Jezu, dziękuję Ci, że byłeś posłuszny i poświęciłeś swoje życie dla mnie. Nie zasłużyłem sobie na to, ale dzięki Tobie, dzisiaj jestem wolny, uzdrowiony i odnowiony."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...