Już zwyciężyłeś!

25 maja 2018

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad wyrażeniem "Walczyć o zwycięstwo?"  

Czasami musimy walczyć...
Walczyć z chorobą.
Walczyć z nałogami czy ze złymi nawykami,
Walczyć o swoje małżeństwo czy relację, itp.  

Jako Boże dzieci, często zachęcamy się by z odwagą walczyć i bić się o zwycięstwo, polegając na siłach i zwycięstwie Jezusa Chrystusa. Ale... Jezus już odniósł zwycięstwo! On nie tylko odniósł zwycięstwo nad śmiercią poprzez swoje zmartwychwstanie, ale i nad naszą chorobą, uzależnieniami, jak również fizycznym i emocjonalnym bólem! Chciałbym cię dzisiaj zachęcić, byś zamiast walczyć O, walczył W zwycięstwie. Innymi słowy, walcz wierząc w zwycięstwo, które Jezus już wcześniej dla ciebie odniósł, i to na zawsze!  

To oznacza, że twoje nastawienie i postawa będą całkowicie inne.... zamiast walczyć by odnieść zwycięstwo, w ten sposób niepotrzebnie wyczerpując swoje siły, Jezus zaprasza cię byś ufając Jemu, korzystał ze zwycięstwa, które już zostało odniesione ponad 2000 lat temu! To zwycięstwo jest widoczne również poprzez cuda jakie dzieją się w życiu wielu. Historia Lidzi jest jednym z przykładów!  

"Doświadczyłam cudu kiedy otrzymałam twój e-mail zatytułowany "Wiara - to wszystko co mam!" Tego ranka modliłam się o moją szwagierkę, Renię, która choruje na toksyczną martwicę naskórka. Nikt nie był w stanie jej pomóc... po prostu nie było lekarstwa by jej pomóc. Ale mój Bóg ją uratował! Dzisiaj, jest w dobrym stanie i wróciła do domu. Cała chwała niech będzie Jezusowi!"  

Zwycięstwo już się dokonało!  

W swojej walce możesz zdać się na zwycięstwo, które Jezus wykupił dla ciebie na krzyżu.   Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...