Każda biedronka jest piękna… jak ty!

4 kwietnia 2018

Czy widzisz różnicę pomiędzy dwoma biedronkami? Może nie .. .a jednak, każda z nich jest inna. Różnią się kolorem, rozmiarem, liczbą kropek na skrzydełkach. Każda z nich ma szczególne cechy. Każda z nich ma swoje piękno. Każda posiada jakiś mały szczegół, który czyni ją wyjątkową, a którego my jako ludzie może nie zauważamy na pierwszy rzut oka... Dlaczego? Ponieważ to nie my stworzyliśmy te małe stworzonka ... to Bóg, który wszystko uczynił, który stworzył wszystko przez swoje Słowo... także ciebie!  

"Ty sprawiłeś, że myślę i czuję, utkałeś mnie w łonie mej matki". Psalm 139,13  

Jesteś trochę podobny do biedronki! Dla tych, którzy cię nie znają, nie wiedzą na pierwszy rzut oka, co czyni cię takim szczególnym. I czasami, nawet ty nie zwracasz na to uwagi. A jednak Bóg uważnie wybrał kolorystykę, twoje rysy twarzy, wzrost, itp... i zdecydowanie się nie pomylił.  

Niezależnie czy podoba ci się to co widzisz w lustrze czy nie, jesteś Bożym arcydziełem! Jesteś Jego stworzeniem i On nigdy, przenigdy nie będzie żałował, że cię stworzył. przyjmij i uwierz w tę prawdę. Nie pozwól się zdołować kłamstwom wroga, który znajduje przyjemność w pastwieniu się nad tobą, wmawiając ci, że jesteś bezwartościowy, że świat byłby lepszy bez ciebie. To kłamstwo!  

Pomódl się razem ze mną: "Panie, dziękuję Ci, że tak cudownie utkałeś mnie w łonie mojej matki. Widzisz, że czasami mam problem żeby się akceptować takim jakim jestem. Od dzisiaj chcę kochać i patrzeć na siebie Twoimi oczyma! W imieniu Jezusa, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...