Każdy twój dzień może być zwycięski!

4 maja 2021

Bywa, że jeszcze na dobre nie rozpoczęliśmy dnia, a już zaczynają nas dręczyć dziesiątki myśli... „Nigdy nie uda mi się zrobić wszystkiego, co na dzisiaj zaplanowałem. Kiedy ja znajdę czas, żeby wykonać ten telefon? Czuję, że nie poradzę sobie z zadaniem, do którego się zobowiązałem”. Biblia mówi nam jednak, że wszystko jest możliwe dla wierzącego (zobacz: Ewangelia Marka 9,23).
Tak, jest możliwe... Możesz przeżyć dzisiejszy dzień zwycięsko. Prawdę mówiąc, chodzi bardziej o zwycięstwo nad myślami niż zwycięstwo nad okolicznościami. Inaczej mówiąc, być może nie wszystko pójdzie tak, jak byś sobie życzył, ale możesz odnieść zwycięstwo nad swoimi myślami, nie pozwalając, by okoliczności cię pokonały. I zachować przez cały dzień pokój w sercu.

Jeśli przemówiło to dzisiaj do ciebie, proszę, pomódl się razem ze mną: „Panie Jezu, oddaję Ci cały mój dzień. Wierzę, że niezależnie od tego, co się dzisiaj wydarzy, w Tobie mogę być zwycięzcą! Oddaję Ci wszystko i proszę, daj mi swój pokój. Dziękuję ci, Jezu, że wszystko jest możliwe dla wierzącego. Chcę żyć w Twoim zwycięstwie! Modlę się w Twoim imieniu, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...