Każdy twój dzień może być zwycięski!

24 kwietnia 2018

Bywa, że jeszcze na dobre nie rozpoczęliśmy dnia, a już zaczynają nas dręczyć dziesiątki myśli... "Nigdy nie uda mi się zrobić wszystkiego co na dzisiaj zaplanowałem... Kiedy ja znajdę czas żeby wykonać ten telefon?... Czuję, że nie poradzę sobie z tym zadaniem, do którego się zobowiązałem"  

Jednak na szczęście, Biblia mówi nam, że wszystko jest możliwe dla wierzącego! (zobacz Marek 9,23) Tak, jest możliwe... możesz przeżyć dzisiejszy dzień zwycięsko. Prawdę mówiąc, zwycięstwo jest bardziej zwycięstwem "myśli" niż zwycięstwem "okoliczności". Inaczej mówiąc, być może nie wszystko pójdzie tak, jak byś sobie życzył czy oczekiwał... ale możesz odnieść zwycięstwo nad swoimi myślami, nie pozwalając by okoliczności cię pokonały i, możesz zachować przez cały dzień pokój w sercu.  

Jeśli przemówiło to dzisiaj do ciebie przyjacielu, proszę pomódl się razem ze mną...."Panie Jezu, oddaję Ci cały mój dzień. Wierzę, że niezależnie co się dzisiaj wydarzy, w Tobie mogę być zwycięzcą! Oddaję wszystko Tobie i proszę daj mi Swój pokój. Dziękuję ci Jezu, że wszystko jest możliwe dla wierzącego. Chcę żyć w Twoim zwycięstwie! Modlę się w Twoim imieniu, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...