Kim jestem… dla ciebie?

13 listopada 2018

Pozwól, by dzisiaj Bóg mówił do ciebie osobiście. "Kim jestem... dla ciebie? Tym, który odpowiada na twoje modlitwy, osiąga to, co niemożliwe w twoim życiu, podsuwa rozwiązania twoich problemów? Jestem Tym, który odpowiada na twoje potrzeby? Ociera łzy? Chciałbym być tym wszystkim... i o wiele więcej. 

Zapraszam cię, byś poznawał Mnie głębiej. Poznał Moje serce. Zapraszam do przebywania w Mojej obecności w każdej chwili. Chciałbym cię nieustanie prowadzić i zadziwiać. Moja miłość jest jak lekki odświeżający powiew. Moja miłość jest też ogniem trawiącym. Moja miłość daje, Moja miłość zaopatruje, Moja miłość odpowiada, Moja miłość jest pełna poświęcenia. Kocham cię, i z każdym tchnieniem chcę byś był bliżej Mnie. Pragnę, byś w każdej chwili należał do Mnie. Chcę być razem z tobą... w radości i w smutku. Chcę być z tobą.  

Nie zrezygnuję z ciebie. Nie odejdę. Nie porzucę cię. Ponieważ żyję w tobie. Ponieważ jesteś Mój. Ponieważ Moja miłość idzie przed każdym twoim kolejnym krokiem. Jestem tu dla ciebie".  

Odnośniki biblijne: Pieśń nad Pieśniami 8,6; Księga Powtórzonego Prawa 4,31; Psalm 37,28  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...