Klucz do zwycięstwa!

16 października 2021

Lubisz filmy z superbohaterami? Niektóre z nich są bardzo inspirujące. Przemawiają do mnie, bo przekonują mnie, że wszystko jest możliwe, nawet kiedy bohater zostaje pokonany przez wroga, zwycięstwo nie jest tak nieosiągalne jak nam się wydaje.
W odróżnieniu od superbohaterów, nie potrzebujesz super mocy by odnieść zwycięstwo w twojej konkretnej sytuacji... masz już to, czego potrzebujesz! Faktycznie w zasięgu ręki masz do dyspozycji super moc, dzięki której zwyciężysz... „Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. Tym zwycięstwem, które pokonało świat, jest nasza wiara”. (1 Jana 5,4)

Twoja wiara w Tego, który może wszystko wystarczy, by przezwyciężyć depresję, pokonać oskarżenia diabła, rozgromić zniechęcenie i strach i zwalczyć wszystko, co sprzeciwia się Bożym planom w twoim życiu!
Ponieważ jesteś Bożym dzieckiem, zwyciężyłeś świat! Ogłaszaj i wyśpiewaj to zwycięstwo! Wróg jest kłamcą, który chce cię zniszczyć, ale Ten, który jest w tobie jest mocniejszy i większy, i wygrał już tę walkę dla ciebie.
Nie pozwól diabłu wmówić sobie, że wszystko już stracone... twoja wiara czyni cię zwycięskim! To jest ta moc, którą Bóg ci dał, moc którą dzisiaj Bóg odnawia w tobie!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...