Małe rzeczy się liczą…

9 września 2017

Małe rzeczy są ważne w oczach Bożych. To co teraz robisz być może wydaje ci się nieważne lub nieznaczące. Ale twoje działanie, postawa i wierność są fundamentem twojej przyszłości! Jezus powiedział, że temu, który będzie wierny w małych sprawach, wiele powierzy. Poniżej kilka wersetów biblijnych: "Człowiek wierny w najdrobniejszej sprawie wierny jest i w wielkiej..." (Łukasz 16,10)  

"Pan jego rzekł mu: Wspaniale, dobry i wierny sługo! Okazałeś się wierny w paru sprawach, teraz postawię cie nad wieloma. Wejdź, wesel się razem ze mną." (Mateusz 25,21)  

"Świetnie dobry sługo-odpowiedział Pan- ponieważ okazałeś się wierny w tak małej sprawie, powierzam ci władzę nad dziesięcioma miastami." (Łukasz 19,17)  

"Wtedy jako król powie tym po prawej stronie: Wyróżnieni przez mojego Ojca podejdźcie, odziedziczcie Królestwo przygotowane wam od stworzenia świata." ..."Zapewniam was, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, uczyniliście mnie." (Mateusz 25,34 i 40) Bóg zdecydowanie chciałby powierzyć ci więcej!  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...