Masz obietnicę na każdy dzień twojego życia….

5 marca 2018

Król Dawid tak deklaruje w Biblii, "Tak, Twa dobroć i łaska nie odstąpią mnie na krok przez resztę dni mego życia. I zamieszkam w domu Pana na zawsze".
Psalm 23,6  

Ten dobrze znany werset mówi nam o dobroci i łasce!
Jezus pragnie dobroci dla ciebie i twojego życia.... On chce błogosławić cię, wypełniać i sprawiać ci radość.
Jezus pragnie czynić łaskę przez ciebie i twoje życie ... On chce pomóc ci się nią dzielić, okazywać przebaczenie, uwalniać Jego życie i pokój....
Tak, dobroć i łaska nie odstąpią cię na krok przez resztę dni twojego życia! Gdzie to ma miejsce? Tam gdzie przebywa Bóg.  

Dawid kochał przebywać w domu Pana. Kochał obecność Boga.
Dzisiaj nie musisz udawać się do jakiegoś świętego miejsca by przebywać w Bożej obecności. Ofiara Jezusa na krzyżu dała nam dostęp przed Jego tron zawsze i wszędzie! Ty jesteś domem Pana. Twoje ciało jest świątynią Ducha Świętego, który mieszka w tobie. Ceń sobie Jego obecność jak Dawid to czynił aż do końca twoich dni i na wieczność!  

Pomódl się razem ze mną.... "Dziękuję Ci Panie za dobroć i łaskę jaką znajduję w Twojej obecności. Na zawsze będę wdzięczny Tobie za to Kim jesteś i co uczyniłeś dla mnie. Kocham Cię! Wierzę, że dobroć i łaska nie odstąpią ode mnie na krok przez resztę dni mojego życia. Amen!"  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...