Masz w sobie Jego Ducha

29 grudnia 2017

"Wkrótce okazało się, że Daniel wyróżniał się na tle pozostałych ministrów i satrapów, ponieważ był w nim nadzwyczajny duch. Król zamierzał nawet powierzyć mu rządy nad całym królestwem."
Daniel 6,4  

Efektywność... opłacalność...zarządzanie czasem... porządkowanie domu... codziennie tyle wyzwań. Czasem też zbyt wielka presja. Napotykasz sytuacje, które wywołują w tobie stres lub lęki, ale Bóg dobrze o tym wie. Oto co dobrego z tego wynika... ponieważ, jak sam się przekonujesz, sytuacje po ludzku biorąc są dla ciebie zbyt trudne by sobie z nimi poradzić, a wtedy Bóg może przejąć wodze. Duch Święty może pomóc ci przez to wszystko przejść, ponieważ Boży Duch jest ponad duchem tego świata. Jego sposoby są bardziej skuteczne, doskonalsze i bardziej innowacyjne. A co najbardziej zadziwiające? On wszytko stworzył!  

On jest tym, do którego powinieneś się skierować...i nie tylko wtedy gdy wyczerpałeś już wszystkie inne opcje. Należysz do Niego. On cię kocha. On przyzwala na te okoliczności, których nie możesz uniknąć po to by cię prowadzić bliżej do Siebie. On jest twoim Ojcem i chce pomóc ci byś ten test zdał celująco, w sposób niepodważalny i bezdyskusyjny. Najbardziej genialne i rewolucyjne pomysły przychodzą tylko z jednego źródła, jednego miejsca ... z serce Ojca, z Ducha Tego, który stworzył niebo i ziemię. Jego mądrość jest dla ciebie. Poproś Go. Poradź się Go, On ci odpowie. Przyjacielu, Bóg chce byś odniósł sukces bo cie kocha.  

Módl się ze mną "Ojcze, proszę cię o Twoją mądrość, Twoje pomysły, Twoją kreatywność i Twojego Ducha Świętego. Wierzę, że to otrzymuję w imieniu Jezusa, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...