Miłość Boga do ciebie nie ma konkurencji!

10 września 2018

Gdyby ktoś cię zapytał, jaka jest największa siła we wszechświecie, co byś odpowiedział? Niektórzy, myśląc w skali całego świata, powiedzą, że Stany Zjednoczone albo Chiny. Inni, że największą siłą we wszechświecie jest miłość. I to jest prawda!  

Bóg od samego początku tak właśnie to rozumiał. Jeśli miłość jest najpotężniejszą siłą na świecie, to dlatego, że sam Bóg ją zainicjował! Rzeczywiście, pewnego niezwykłego dnia cała potęga wszechświata została objawiona poprzez dzieło, którego żaden człowiek nie byłby w stanie dokonać: bezgraniczny dar niewinnego życia Jezusa dla zbawienia ludzkości.  

Poruszony tą ogromną ofiarą, apostoł Paweł pisał, "Nie wstydzę się bowiem dobrej nowiny - jest w niej moc Boża dla zbawienia każdego, kto wierzy, najpierw Żyda, potem Greka". (Rzymian 1,16)  

To dzieło, którego dokonał Jezus, może wydawać się komuś szaleństwem, jednak to jest właśnie przejaw miłości, z którą nic i nikt nie może się równać. Miłości o nieograniczonej mocy. Miłości, która objawiła się... dla ciebie. Modlę się, byś poznał całym sercem, jak wielka, bezkonkurencyjna i ponad wszelkie wyobrażenie jest Boża miłość do ciebie!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...