Mój Bóg zaspokoi wszystkie twoje potrzeby

18 stycznia 2018

"A mój Bóg w pełni zaspokoi każdą waszą potrzebę według swego bogactwa w chwale, w Chrystusie Jezusie."
Filipian 4,19  

Na początku naszej służby razem z żoną trafiliśmy do Rive-de-Gier, w pobliżu Lyonu, gdzie uczyliśmy się życia wiarą. Kościół nie miał środków i po wielu miesiącach okazało się, że nie jest w stanie wypłacać nam pensji nie popadając w finansowe tarapaty. Po wspólnej z żoną modlitwie, poprosiliśmy o obniżenie pensji. Od tego czasu otrzymywaliśmy niewielką cześć płacy minimalnej. Co okazało się tym trudniejsze, że właśnie urodziło się nasze pierwsze dziecko, Amandine. To był nasz krok wiary i poświęcenia ale byliśmy pewni, że dzięki temu, jako młoda para zdobędziemy lepsze doświadczenia. I tak się stało, Bóg zaopatrywał wszystkie nasze potrzeby! I błogosławił kościół!  

Lubie wypowiadać razem z Królem Dawidem słowa: "Pan jest pasterzem moim, niczego mi nie braknie." Dawid przeszedł przez ekstremalnie trudny okres w życiu, kiedy jego prześladowcy chcieli go zabić. Ale on wiedział, że Bóg, jego pasterz, zaopiekuje się nim i że nigdy niczego mu nie będzie brakowało!  

Czy przechodzisz właśnie przez takie trudne chwile, ciężki czas? Pamiętaj, że Bóg zawsze zaopatruje. On cię nigdy nie opuści. On zawsze się troszczy, o ciebie i twoją rodzinę. On zaspokoi każdą twoją potrzebę według bogactwa swojej chwały w Jezusie Chrystusie. Wierzę w to i chcę ci powiedzieć, że ponieważ Pan jest twoim pasterzem, niczego ci nie braknie. Jesteś Jego ukochaną owcą, On zna cię po imieniu i On cię nigdy nie zostawi!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...