Możesz doświadczyć wspaniałego Bożego zaopatrzenia!

7 grudnia 2019

W tym tygodniu „Cuda każdego dnia” zapraszają czytelników do finansowego wsparcia tej służby. Twój dar pomoże w jej kontynuowaniu! Czy zechciałbyś, modląc się, rozważyć możliwość finansowego zaangażowania? Możesz to uczynić tutaj. Bardzo dziękujemy!

Chciałbym dzisiaj podzielić się krótkim fragmentem z mojej autobiografii. Opowiada ona o nadzwyczajnych wydarzeniach, Bożych cudach, jakich doświadczaliśmy, pracując w Top Chretien, organizacji misyjnej we Francji.
Pod koniec naszego stażu pastorskiego w Arles, we Francji, pastor wręczył nam kopertę z pieniędzmi ze słowami,: „To od Pana”. Bóg wiedział, że będziemy potrzebowali tej koperty! Razem z żoną wyjechaliśmy do Rive-de-Gier, niedaleko Lyonu, gdzie uczyliśmy się, co to znaczy żyć wiarą. Tamtejszy kościół nie miał wystarczających środków finansowych i po kilku miesiącach stało się jasne, że sytuacja jest bardzo trudna. Po modlitwie, razem z żoną, zaproponowaliśmy, by obniżono nam wynagrodzenie. Od tego czasu otrzymywaliśmy niewielką część minimalnych zarobków. Z czasem sytuacja była coraz trudniejsza, zwłaszcza że urodziło nam się pierwsze dziecko, Amandine. To był nasz krok wiary i oddania, i byliśmy pewni, że nadejdą lepsze czasy.
Bywało, że nie mieliśmy co jeść. Siadaliśmy jednak przy stole i dziękowaliśmy za posiłek. Wiele razy, jeszcze zanim skończyliśmy modlitwę, jakaś anonimowa osoba pukała do drzwi i znikała, zostawiając jedzenie na progu.
Często nie otrzymujemy, bo nie prosimy. Biblia mówi: „Proście, a otrzymacie”. Możesz prosić Pana, by zaspokoił twoje potrzeby. On jest twoim YHWH Yireh, Panem, który zaopatruje (Księga Rodzaju 22,14) .
Spodziewaj się dzisiaj cudu od Niego!

Czy wiesz, że choć czytelnicy otrzymują „Cuda każdego dnia” za darmo, to z ich wysyłką związane są koszty? Być może Pan chce ci dziś powiedzieć, byś wsparł tę służbę. Choć to może nie być łatwe, zwłaszcza kiedy patrzysz na stan swojego konta. Doświadczyłem tego i rozumiem! Po prostu zapytaj Boga, czy tego od ciebie oczekuje. Jeśli odpowie twierdząco, twój Jehova Yireh zatroszczy się o ciebie i uhonoruje twoją wiarę! Kliknij tutaj, jeśli chciałbyś dokonać wpłaty. Bardzo dziękujemy!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...