Nie przegap pociągu!

3 sierpnia 2018

Spóźniłeś się kiedyś na pociąg, autobus albo tramwaj? Może w drodze do pracy wczesnym rankiem? Albo kiedy spieszyłeś się na ważne spotkanie? Niezależenie jakie miałeś plany, taka sytuacja nigdy nie jest przyjemna. Opowiem ci krótką historię...  

Pewnego ranka, jedna z misjonarek ruchu Jesus.net czekała na pociąg, kiedy usłyszała podany przez głośnik komunikat: "Pociąg nadjeżdża. Prosimy o ostrożne wsiadanie". Ale żaden pociąg nie nadjechał...! Aż w końcu zorientowała się, że czekała na niewłaściwym peronie! Dobrze wiedziała gdzie chce dojechać... ale po prostu pomyliła perony.  

Jest jedna rzecz, którą jako ludzie mamy wspólną. Pewnego dnia wszyscy spotkamy się z naszym Stwórcą. Pytanie, jakie chciałbym ci dzisiaj zadać, brzmi: czy jesteś pewny, że czekasz na właściwym peronie?  

Biblia mówi, że po śmierci trafimy w jedno z dwóch miejsc: do nieba lub do piekła. Jezus powiedział, "Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze Mnie". (Jan 14,6) Jest tylko jedna droga do Ojca, do życia wiecznego, i jest nią Jezus. On prowadził doskonałe życie i wziął na siebie ciężar naszych grzechów (Izajasz 53,4).  

Jezus jest drogą, prawdą i życiem. Innymi słowy, ci którzy przyjęli Chrystusa jako Zbawiciela i uczynili Go Panem swojego życia, będą żyli z Nim na wieki.  

Moim życzeniem dla ciebie jest, byś spędził wieczność z Bogiem, gdzie nie będzie już więcej łez ani smutku. (Apokalipsa 21,4)  

Stoisz na właściwym peronie? Uczyniłeś Jezusa swoim Zbawicielem i Panem? A może chciałbyś to zrobić dzisiaj?  

Zachęcam cię byś pomodlił się razem ze mną... "Jezu, wiem, że grzeszyłem przeciwko Tobie. Dziękuję, że zapłaciłeś cenę za mnie. Wierzę, że umarłeś i wstałeś z martwych, i przebaczyłeś wszystkie moje grzechy. Ufam Ci i proszę Cię byś był moim Zbawicielem i Panem mojego życia. Dziękuję Ci Panie, za zbawienie i przebaczenie! W imieniu Jezusa, amen".  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...