Nie ulegaj pokusie…zwycięstwo jest blisko!

21 sierpnia 2018

Życie chrześcijańskie to nie szeroka, leniwa rzeka...ale to właśnie czyni je tak bogatym, tak interesującym. A pokusy są jego częścią. Tak długo jak długo będziemy żyli na tej ziemi, będziemy musieli się z nimi mierzyć. Czy masz czasami ochotę by im ulec? By powiedzieć Bogu: "Panie, jestem tylko człowiekiem. Moje ciało jest za słabe ... Jestem pewien, że to zrozumiesz...”? Nie rób tego! Oto co Biblia mówi na ten temat w liście Jakuba 1,12... "Szczęśliwy człowiek, który przechodzi przez próbę, bo gdy zostanie wypróbowany, otrzyma wieniec życia, który Bóg obiecał tym, którzy Go kochają".  

Nie wiem jakie pokusy czyhają na ciebie. Ale wiem jedno... Bóg jest wierny. On idzie obok ciebie, dodaje ci otuchy. Tak, On dodaje ci siły podczas tej podróży. On jest potężny i może uchronić cię od poddania się pokusie, jakakolwiek by była: pornografia, alkohol, cudzołóstwo, kłamstwo, zemsta...  

Niech to będzie dla ciebie zachętą i nie zapominaj... "Szczęśliwy człowiek, który przechodzi przez próbę, bo gdy zostanie wypróbowany, otrzyma wieniec życia, który Bóg obiecał tym, którzy Go kochają".  

Nie ulegaj pokusie... zwycięstwo jest blisko, przyjacielu! Jestem z tobą całym sercem i modlę się o ciebie!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...