Nie zapomniałem tego, co ci obiecałem,

8 października 2018

"Oczekiwanie często jest przygotowaniem pod przyszłe błogosławieństwa".  

Wierzę, że Bóg chciałby ci, coś szczególnego dzisiaj powiedzieć. Niech te słowa będą dla ciebie zachętą i wzmocnieniem!  

Słońce wstało dzisiaj tak, jak co ranka. Moja miłość do ciebie dzisiaj, Moje obietnice dla ciebie też się nie zmieniły. Każdy z twoich wyznaczonych ci dni jest w Moich rękach. Moje oczy widziały cię zanim jeszcze zostałeś ukształtowany, A w Mojej Księdze wszystkie twoje dni zostały spisane, Zaplanowałem je dla ciebie zanim którykolwiek zaistniał. (zobacz Psalm 139,16) Nie zapomniałem o obietnicach, które ci dałem. Nie porzuciłem planów, jakie mam wobec ciebie. Moje dziecko, to, co przyjmujesz jako opóźnienie w wypełnieniu się Moich planów w twoim życiu jest właściwe przygotowaniem gruntu. To proces kształtowania cię! Ponieważ cię kocham, chcę przygotować cię na przyjęcie Mojego błogosławieństwa. Ja jestem tym, który cię kształtuje i idzie z tobą kiedy ty idziesz Moimi śladami i Moimi drogami.  

Moim pragnieniem jest, by plany, które mam dla ciebie w pełni się zrealizowały w twoim życiu, bo wybrałem cię, byś był źródłem błogosławieństwa, radości i życia! Podaj mi rękę i chodź za Mną.  

Jeśli chciałbyś uwielbiać Boga i odpowiedzieć na Jego Słowa, zapraszam byś posłuchał tej pieśni, „Tak i Amen”, która przypomina nam, że Bóg jest wierny, i że zawsze dotrzymuje obietnic!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...