Nie zatrzymuj się!

23 grudnia 2018

Wierzę, że Bóg włożył w serce człowieka pragnienie czynienia dobra, osiągania wspaniałych rzeczy, po to by czynić ten świat lepszym miejscem do życia. Jestem przekonany, że to właśnie jest siłą, która nas motywuje, nawet kiedy życiowe okoliczności nie sprzyjają naszym celom... A jak to jest u ciebie? Co ciebie pobudza? Co chciałbyś osiągnąć w życiu?  

Biblia mówi, że Bóg „…wydał za nas samego siebie, aby nas wykupić od różnego rodzaju nieprawości i oczyścić sobie lud wybrany na szczególną własność, oddany szlachetnym czynom”. (Tytus 2,14) Zapał to coś, co nas niesie, nawet kiedy pojawiają się trudności. Zapał jest wewnętrznym ogniem, który pcha nas do przodu, wprawia w ruch. Jednakże, zapał czasami może osłabnąć. Kiedy tak się dzieje, musimy wołać do Boga, by na nowo rozpalił płomień i wzniecił, być może, jeszcze większą pasję!  

Nie zatrzymuj się,twój cel jest nadal przed tobą. To co najlepsze nadal jest przed tobą! Masz do zrobienia wspaniałe rzeczy. Dzieła, które Bóg przygotował specjalnie dla ciebie, z myślą o tobie, wiedząc dobrze, co chce przez ciebie osiągnąć. Niech Bóg cię błogosławi i na nowo obudzi twój zapał! Wiem, że On to uczyni!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...