Niech twoje „TAK” dla Jezusa będzie na 100%

24 sierpnia 2018

Tego dnia kiedy oddałem swoje życie Chrystusowi, zrobiłem to całkowicie, bez reszty. Oddałem Mu wszystko kim w tamtym czasie byłem...oddałem Mu swoje upadki, swoje poczucie niepewności. Zostawiłem wszystko w Jego rękach. Zaufałem Mu i powierzyłem Mu swoje życie, bez żadnych zastrzeżeń.  

I to jest jedyny sposób by oddać serce Jezusowi ... całkowicie. Bóg czeka na głębokie, szczere i pełne miłości oddanie. Oddanie, jakie On sam pokazał idąc dla ciebie na krzyż. Nie zatrzymał się w "połowie drogi" na krzyż... to było bezwarunkowe TAK, które nadal dzisiaj przynosi ci życie i wolność! Jak to jest z tobą, przyjacielu? Czy odpowiedziałeś Jezusowi bezwarunkowym „tak”?  

Mówiąc „tak” Jezusowi, jednocześnie mówimy „nie” wielu innych rzeczom. O czym przypomina nam Biblia w liście do Kolosan 3,8-10: "Teraz jednak odrzućcie to wszystko: gniew, porywczość, złość, oszczerstwo, obraźliwe wypowiedzi! Przestańcie się też nawzajem okłamywać, skoro zdarliście z siebie starego człowieka wraz z jego postępkami, a przywdzialiście nowego, który się nieustanie odnawia, by rozpoznać w sobie obraz swego Stwórcy".  

Zwyciężasz kiedy mówisz tym rzeczom „nie”, a Jezusowi „tak”! Każdego dnia mów "nie" zazdrości, "nie" obmowie, „nie” grzechowi! Mów "tak" miłości, „tak” prawdzie, „tak” Chrystusowi! "Tak"Twojemu życiu, Panie!  

Jesteś nowym stworzeniem. Niech twoje TAK dla Jezusowa będzie na 100%. Niech twoje TAK będzie TAK, a twoje NIE będzie NIE. Chciałbyś pomodlić się ze mną? ... "Panie, ty wiesz, że moim pragnieniem jest podobać się Tobie. Pomóż mi mówić TAK Tobie na 100% i NIE grzechowi! Chcę żyć całkowicie nowym życiem! W imieniu Jezusa, amen".  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...