Niech zapach twojego uwielbienia uniesie się w górę!

2 listopada 2020

Uwielbiam słuchać pieśni uwielbienia dla Boga, szczególnie kiedy życie robi się trudne, a ja zmagam się z brakiem radości. Dziękuję Bogu za wszystkich Jego utalentowanych, namaszczonych artystów. Wielu z nich napisało niezwykle piękne pieśni na chwałę Bożą i wspaniale jest móc do nich dołączyć, by Go uwielbiać!

Jednakże nic nie zastąpi słów, które ty sam przynosisz Bogu na swój niepowtarzalny sposób. Nic nie zastąpi zapachu twojego uwielbienia! Serce Ojca pragnie słyszeć twój głos, pieśń wypływającą z twojego serca!
Dzisiejszego poranka niebo nakłania ucha na twój głos. Niebo z uwagą czeka na nową pieśń płynącą wprost z twojego serca. 
Biblia zachęca nas: „Radujcie się w Panu, sprawiedliwi! Prawym przystoi pieśń chwały. Dziękujcie Panu przy wtórze cytry! Grajcie Mu na dziesięciu strunach harfy!
Śpiewajcie Panu pieśń nową, Grajcie pięknie – z radosnym wołaniem!” (Psalm 33,1-3).
Zauważyłeś to, co ja zauważyłem w tym tekście? Uwielbienie i radość są ze sobą związane! Kiedy chwalisz Boga, przygnębienie odchodzi, a przychodzi radość!

Jezus jest Tym, który może dać ci: „(...) olejek radości zamiast żałobnej szaty i pieśń pochwalną zamiast ducha zwątpienia. Wtedy nazwą ich dębami sprawiedliwości i szczepem Pana – ku Jego sławie” (Księga Izajasza 61,3).
Wysławiaj dzisiaj Boga w radosnej pieśni chwały! Robiąc to, otrzymasz olejek radości, a Jezus będzie uwielbiony!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...