Oddawajmy Bogu chwałę!

27 grudnia 2021

W oddawaniu Bogu chwały jest prawdziwa moc – kiedy wywyższamy imię Jezusa i pozwalamy działać Duchowi Świętemu. Niech uwielbianie Boga będzie naszym priorytetem w tym szczególnym czasie świąt Bożego Narodzenia. W każdej chwili możesz odnowić swoje siły w Bożej obecności. Śpiewając Mu na chwałę, uświadomisz sobie, jaki jest wierny i jak wiele zmienił, od kiedy wszedł w twoje życie.

Aniołowie śpiewają na chwałę Bogu. Mamy przywilej, że możemy robić to samo: „I natychmiast pojawiły się obok anioła zastępy wojsk niebieskich. Wielbiły one Boga słowami: Chwała na wysokościach Bogu, a na ziemi pokój ludziom Jemu miłym” (Ewangelia Łukasza 2,13-14). Nasza pozycja jest jednak znacznie bardziej uprzywilejowana... Jesteśmy dziećmi Boga!

Bóg ceni sobie naszą obecność w szczególny sposób. Cieszy się, kiedy oddajemy Mu chwałę w bardzo osobisty sposób, ponieważ jesteśmy cenni w Jego oczach i sprawia Mu radość przebywanie z nami!

Chciałbym cię zachęcić, byś zaczynał i kończył swój dzień chwilą uwielbiania Boga, oddawania Mu chwały i dziękowania. To Jego zaproszenie, a nasz przywilej!

P.S. Uwielbiajmy imię Jezusa, śpiewając razem radośnie „Słuchaj, brzmi aniołów pieśń” razem z Paulem Balochem - Kliknij tutaj i posłuchaj

„Słuchaj, brzmi aniołów pieśń:
Pokój ludziom, Bogu cześć!
Syna swego posłał Bóg,
By pojednał grzeszny lud.
Ludy ziemi złączcie głosy
Z aniołami pod niebiosy:
Jezus, Zbawca ziemi tej,
Się narodził w Betlejem.
Słuchaj, brzmi aniołów pieśń:
Pokój ludziom, Bogu cześć!”

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...