Opowiadajmy o Bożym działaniu!

8 listopada 2017

Dziękuję, że jesteś wiernym odbiorcą "Cudów Każdego Dnia". Czytając zwrotne odpowiedzi, dostrzegam, że te codzienne wiadomości są dla ciebie błogosławieństwem i wzmocnieniem twojej wiary, ale widzę też, że sam doświadczasz cudów! Posłuchaj trzech historii, które ostatnio otrzymałem...  

"Od kiedy subskrybuję "Cuda każdego dnia" wiele się zmieniło. Wcześniej byłam ciągle smutna i zniechęcona. Ty zachęciłeś mnie by zbliżyć się do Boga bo tylko On jest rozwiązaniem, i to wniosło uśmiech do mojego życia. Zaczęłam dzielić się tym na Facebooku bo wierzę, że to przyniesie uśmiech również innym, którzy są smutni."
Larosette, Francja  

"Każdym razem, po przeczytaniu "Cudów każdego dnia," wysyłam je też do wielu moich kontaktów. Ich pozytywna reakcja i świadectwa o tym ile dobra i pokoju wnoszą również w ich życie sprawia, że z ogromną wdzięcznością staję przed tronem Najwyższego. Twoje przesłanie dociera zwykle w bardzo odpowiednim czasie."
Rosette, Republika Konga  

"Dzisiaj, dzięki otrzymanemu tekstowi zapewniającemu o tym, że „moje życie ma sens”, mogłam pomóc przygnębionej koleżance z pracy. Bóg codziennie mówi do mnie poprzez "Cuda każdego dnia". Mówi do mnie i prowadzi mnie w moich codziennych zmaganiach. Odnawia mnie nieustannie i trzyma tam gdzie On jest, ponad pułapkami i niebezpieczeństwami tego życia. "
Sabina, Kanada  

Wierzę że i ty doświadczysz cudu w swoim życiu!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...