Po prostu wyrusz!

5 stycznia 2018

Martin Luter King Jr, powiedział kiedyś, „Wiara robi pierwszy krok nawet jeśli nie widzisz całych schodów”. Czasem brakuje nam wiary kiedy mamy podjąć się czegoś nowego, odważyć się zrobić pierwszy krok. Wyruszenie w drogę jest wyborem. A wybór oparty jest na tym, co o tym myślisz.  

Jeśli twoja dusza jest sparaliżowana strachem bądź wątpliwościami masz władzę, by w imieniu Jezusa wyciszyć te emocje. Pierwszy krok w tym kierunku może wydawać się olbrzymi! Jednak w rzeczywistości tak nie jest: olbrzymi jest tylko w twoich myślach! A im bardziej gigantyczny ci się wydaje, tym bardziej jest dla ciebie przerażający. Zatem, pomniejsz go! To nie jest takie trudne! Pierwszy krok może być tak prosty, jak:
- Wykonanie rozmowy telefonicznej,
- Wypełnienie formularza,
- Rozpoczęcie rozmowy,
- Powiedzenie „przepraszam”,
- itp.
 

Niezależnie jakie masz marzenia - szczęśliwe małżeństwo, satysfakcjonująca praca zawodowa, dobra kondycja fizyczna, swoboda finansowa, czy jeszcze coś innego - możesz dzisiaj zrobić pierwszy krok w kierunku, w jakim Bóg cię powołuje! Nie bój się tego pierwszego kroku... sam Bóg idzie przed tobą! Biblia mówi, „Ja pójdę przed tobą, usunę przed tobą wyboje, wyłamię spiżowe wrota, rozbiję żelazne zawory”. (zobacz Izajasz 45,2) Zrób dzisiaj pierwszy krok... zacznij!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...