Potrzebujemy siebie nawzajem

8 grudnia 2019

W tym tygodniu „Cuda każdego dnia” również szukają funduszy na swoją działalność. Porozmawiaj w modlitwie z Bogiem na ten temat, a jeśli Pan przekonuje cię do tegokliknij tutaj. Dziękujemy bardzo!
Biblia mówi, że wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem. Oto kilka przykładów...
- Mojżesz przekazał przywództwo Jozuemu, który był dla niego wielkim wsparciem w służbie (Księga Wyjścia 24,13);
- Rut potrzebowała pomocy Boaza, by utrzymać siebie i Noemi (Księga Rut 3,16);
- Gedeonowi w walce o wyzwolenie swojego ludu towarzyszyło 300 mężczyzn (Księga Sędziów 7,7);
- Jezus, który miał wszelką moc, a zatem „nie potrzebował nikogo”, poprosił jednak o pomoc Piotra i Jana (Ewangelia Łukasza 22,8) .
Otrzymywał również finansowe wsparcie od grupy towarzyszących Mu kobiet (Ewangelia Łukasza 8,1-3). Niezależnie od tego, jakie zadanie Bóg ci powierzył, postawił też przy tobie ludzi, którym również powierzył misję do spełnienia. Potrzebujemy siebie nawzajem. Tak Bóg to zaplanował. On wiedział, że praca w zespole, uczenie się pokonywania dzielących nas różnic dla nas samych będzie rozwijające, a – co ważniejsze – Jego dzieło będzie dzięki temu nadzwyczajnie rosło. Podobnie jest z „Cudami każdego dnia”. Jeśli te codzienne e-maile są dla ciebie błogosławieństwem, czy mógłbyś rozważyć wspieranie tego dzieła, by jeszcze wielu mogło zostać przez nie zachęconych, odnowionych i przemienionych?
Razem rozwijajmy Boże Królestwo!

Przyjacielu, w ten dzień chciałbym, byś stał się partnerem wspierającym nas finansowo, by inni ludzie mogli otrzymać zachętę, którą sam otrzymałeś. „Cuda każdego dnia” rozsyłane są w 11 językach. By nadal mogły funkcjonować i się rozwijać, bardzo potrzebujemy twojego wsparcia. Jeśli chciałbyś dokonać wpłaty, kliknij tutaj. Z góry dziękujemy za twój hojny dar!

Rozwijajmy Boże Królestwo, hojnie na nie łożąc!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...