Przeczytaj to wspaniałe świadectwo uzdrowienia z raka

29 października 2017

Dzisiaj zapraszam cię byś przeczytał wspaniałe świadectwo i razem ze mną oddał chwałę Bogu za Suzy.  

„Moja historia jest świadectwem działania Bożego poprzez "Cuda Każdego Dnia". W styczniu wysłałam prośbę o modlitwę. Po przeprowadzeniu wszystkich badań, lekarz wykrył u mnie raka szyjki macicy. Objawy były już bardzo wyraźne. Lekarz poradził mi modlitwę bo nic już nie mógł dla mnie zrobić. Przed operacją, musiałam wyjechać z kraju by zrobić dodatkowe badania. Doktor wysłał próbki do Południowej Afryki. Musiałam czekać dwa miesiące. Poprosiłam wtedy o twoją modlitwę, sama też wołałam do Wszechmocnego Boga by uratował mnie z tej choroby. A On odpowiedział... odpowiedział pozytywnie. Wyniki są ewidentne.  

Nie ma śladu raka. Stoję oniemiała przez takim Bogiem cudów. Tak, On jest wierny, On jest prawdziwy i On może wszystko. Przepełnia mnie bezgraniczna radość. Pastorze Eryku, dziękuję, że mogłam podzielić się tym świadectwem z wieloma przyjaciółmi "Cudów Każdego Dnia".
Suzy, Kinszasa (Republika Konga)  

Tak, Bóg żyje. Nic nie jest niemożliwego dla Boga. W imieniu Jezusa, modle się by On cię dotknął, błogosławił, w jakiejkolwiek potrzebie jesteś. I bardzo będę szczęśliwy jeśli będę mógł przeczytać również i twoje świadectwo!  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...