Przejrzyj swoje rzeczy!

9 marca 2018

Zazwyczaj dopiero kiedy się przeprowadzasz, uświadamiasz sobie jak wiele rzeczy nazbierałeś i przechowujesz ... i jak wiele miejsca one zajmują. Wiec postanawiasz je przejrzeć. Wyrzucasz albo oddajesz rzeczy, których już nie potrzebujesz, jak na przykład za małe, za duże, czy już niemodne ubrania.  

Nie chciałbyś wyrzucić swoich starych ubrań by w ich miejsce przyjąć nowe, od swojego Ojca? Zobacz co na ten temat mówi Biblia... "Abym włożył opłakującym Syjon zawój na głowę zamiast popiołu, dał im olejek radości zamiast żałobnej szaty i pieśń pochwalną zamiast ducha zwątpienia. Wtedy nazwą ich dębami sprawiedliwości i szczepem Pana - ku Jego sławie".
Izajasz 61,3  

Bóg pragnie wylać na ciebie olejek radości i ubrać cię w strój pieśni dziękczynnej. Jednak by go przyjąć musisz najpierw zdjąć swoje 'stare ubranie', którym może być...
-Zły nawyk
-Strach przed utratą kontroli
-Ukryty grzech, którego jeszcze nie przezwyciężyłeś  

Zachęcam cię byś uwolnił się od niego składając pod krzyżem i zostawiając tam. Nigdy nie zabieraj tego ponownie ze sobą! Niezależnie od twojej przeszłości czy pochodzenia, uwierz, że Bóg jest wierny i pomoże ci iść z Nim razem w twoim nowym życiu!  

Módl się ze mną.... "Panie, zostawiam moje stare ubranie pod krzyżem! To fatalne przyzwyczajenie, którego nie potrafię zmienić, to poczucie winy które dźwigam od tak dawna... zostawiam w Twoich rękach. Dziękuję za ofiarę Jezusa, dzięki której mam nowe życie. Dziękuję za Twoje przebaczenie, Twój pokój i Twoją łaskę, którą teraz otrzymuję przez wiarę! W imieniu Jezusa, amen!"  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...