Przyjdź i pij!

16 lutego 2018

Dzisiaj zapraszam cię byś napił się z najlepszego źródła, najpotężniejszej rzeki .... Boga! "Dasz mi poznać drogę życia, Pełną radość Twojej obecności i rozkosz u Twojego boku - na zawsze."
Psalm 16,11  

Bóg jest źródłem prawdziwej radości.... radości tak pełnej, że praktycznie nie jesteś w stanie jej ogarnąć. Przepełniający cię entuzjazm sprawia, że twoja dusza tańczy. Twoje łzy zostają osuszone, śmiech się niesie, a uśmiech zostaje na twarzy. Bóg jest źródłem pokoju, który przekracza wszelkie zrozumienie... pokoju, którego nikt dać ci nie może. To Boży, niebiański, doskonały pokój!  

Bóg jest źródłem życia... twoje życie miało swój początek w Nim. Jego tchnienie jest w tobie. Jego obecność otacza cię każdego dnia, i na zawsze.  

Podobnie jak niewyczerpane wody rzeki, Bóg jest źródłem twojego życia. On pragnie cię wypełniać! Chciałbyś doświadczyć tej radości, pokoju i pełni Jego życia? Jeśli tak, zachęcam byś pomodlił się ze mną... "Boże, wypełnij mnie Swoją obecnością, pokojem i życiem. Niech rzeka twojej miłości mnie przepełni, a moja dusza poczuje się odświeżona i zaspokojona. W mieniu Jezusa, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...