Przyjmij Boży pokój.

16 sierpnia 2019

Jezus mówi do ciebie: „Pokój zostawiam wam, mój pokój wam daję, daję wam go inaczej niż daje świat. Nie ulegajcie trwodze, nie bójcie się”. (Jan 14,27)  

Jezus jest twoim pokojem. Podobnie jak ja, byłeś kiedyś wrogiem Boga z powodu swoich myśli, czynów i swoich słów, ale Chrystus przyszedł, by pojednać nas z Ojcem! Pojednanie się z Bogiem jest nadzwyczajnym doświadczeniem. To niezwykle odciążające! Twoje grzechy zostały przebaczone. Jesteś wolny i otrzymujesz pokój. Co za ulga! Kiedy Chrystus wszedł do mojego życia, to właśnie ten pokój najbardziej mnie zaskoczył. Otrzymałem przebaczenie grzechów i wolność – strach przestał mnie dłużej dręczyć. Chwała za to Bogu!  

To pokój, który trwa nie tylko przez jeden dzień – On dzisiaj nadal daje ci go daje. Zatrzymaj się na chwilę i pozwól, by Jego pokój całkowicie cię wypełnił. Biblia mówi: „Przestańcie martwić się o cokolwiek. Raczej w każdej sprawie, gdy się modlicie i prosicie, z wdzięcznością przedstawiajcie swoje potrzeby Bogu. A pokój Boży, którego nie ogarnie żaden umysł, będzie w Chrystusie Jezusie strzegł waszych serc oraz myśli”. (Filipian 4,6—7) Przyjmij Jego pokój. To cud, o który dzisiaj proszę Boga dla ciebie!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...