Przyjmij wskazówki Niebiańskiego Ojca

8 marca 2018

Rolą rodziców jest wychowywanie, opieka, dyscyplinowanie, prowadzenie i przekazanie wiedzy jaką mają swoim dzieciom. To jeden ze wspaniałych przywilejów bycia rodzicem! Jako ojciec, uwielbiam dzielić się doświadczeniami jakie miałem ze swoimi dziećmi i rozmowami jakie z nimi prowadziłem. Bóg, twój Niebieski Ojciec, również pragnie uczyć cię i wskazywać drogę, którą masz iść!  

"Możesz więc być zupełnie pewny, że jak człowiek wychowuje swojego syna, tak Pan, twój Bóg, wychowuje ciebie." Księga Powtórzonego Prawa 8,5  

Dwulatek uczy się innych rzeczy niż nastolatek. Są na innym etapie życia i w związku z tym, ich pytania i potrzeby są inne. Każdego dnia, Bóg czeka na ciebie w zacisznym miejscu modlitwy by dawać ci swoje życie i otwierać swoje serce przed tobą.  

Bóg doskonale rozumie ciebie, twoją sytuację i to przez co przechodzisz. Czy jesteś pełny pokoju, radości, czy przygnieciony wątpliwościami albo strachem, twój Ojciec dokładnie wie czego potrzebujesz.  

Czytając Jego Słowo otrzymujesz Jego cenne rady, idealnie pasujące do sytuacji, w której aktualnie jesteś. A ponieważ nic nie może się ukryć przed Nim i On zna doskonale przyszłość, może też poradzić ci lepiej niż ktokolwiek inny! Modlę się byś mógł dzisiaj spotkać Go w bardzo osobisty, intymny sposób.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...