Przyjmij zaproszenie Jezusa z radością!

9 marca 2021

„Oto stoję u drzwi! Pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim ucztował, a on ze mną” (Objawienie św. Jana 3,20). Na zaproszeniu po prostu napisano: „Stoję u drzwi i pukam”. Co musisz zrobić, by je przyjąć?
- Otwórz szeroko drzwi swojego serca.
- Wpuść Jezusa do środka.
- Pozwól mu usiąść przy swoim stole.
Jezus, Zbawiciel świata, Syn Boży stoi u twoich drzwi i puka. Otwórz szeroko drzwi miejsca, w którym mieszkasz, a On tam wejdzie.
Jezus pragnie nawiązać rozmowę z twoim sercem. On chce, byś jadł ten sam chleb, pił z tego samego kielicha, podobnie jak piszą o tym w swojej historii Lucyna i Diana

Czytając „Cuda każdego dnia” wiem, że Bóg jest ze mną. Zawierzyłam mu się całkowicie. Ufam bezgranicznie. Codziennie rozmawiam z Bogiem o moim życiu, moich radościach i troskach. Modlę się każdego dnia. Czuję spokój, radość, bo wiem, że nie jestem sama. Dziękuję!
Lucyna

Poprzez „Cuda każdego dnia” doświadczam Boga w każdej sekundzie swojego życia. Wiem, że nigdy nie jestem sama i że Bóg jest moim najlepszym przyjacielem, który zawsze ma dla mnie czas i zawsze mnie wysłuchuje. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego nawet jeśli przychodzą jakieś trudności życiowe, to jestem pewna, że z tym wszystkim nie jestem sama – jest ze mną Bóg. Moje życie jest w Jego rękach, dlatego nie muszę się o nic martwić.
Diana

Życzę ci wspaniałego dnia w towarzystwie Najwyższego Boga!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...