Stań się agentem zmiany…

19 listopada 2017

"Cuda każdego dnia" pozwoliły mi zrozumieć jak bardzo jestem cenna w Bożych oczach. Że nie koniecznie jestem taka jak ja sama czy inni o mnie myślą, ale jestem tym co Bóg mówi o mnie. Czytając "Cuda każdego dnia" nauczyłam się patrzeć na siebie Bożymi oczyma, wytrwać nawet kiedy jest trudno, i mieć tę świadomość, że już nie jestem sama. Czytając codziennie rano, czuję się wzmocniona i zachęcona...:
Armelle, Włochy  

"Właśnie kiedy dręczyły mnie bardzo negatywne myśli o moim życiu, siostra powiedziała mi o "Cudach każdego dnia". Od czasu kiedy zaczęłam je czytać, moje życie się zmieniło i teraz każdego dnia jestem bliżej Boga. Wszystkie złe myśli zniknęły, a ja mogę mieć całkowitą ufność w Bogu..."
Mimi, Belgia  

Dziękuję Armelle i Mimi! Bardzo się cieszę z tego co Bóg robi w waszym życiu. Cała chwała Jezusowi! Czytajcie dalej i praktykujcie to co Bóg kładzie wam na sercu, a wkrótce Jego miłość będzie się manifestowała w waszym życiu. Już to robicie dzieląc się z nami swoją historią....  

Bóg zawsze zaczyna w nas zmiany po to byśmy mogli być źródłem inspiracji i zmiany dla innych. Może Bóg chce właśnie ciebie uczynić swoim agentem zmiany?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...