Ten mur runie!

1 sierpnia 2021

To świadectwo przypomina nam, że Bóg chce i może rozwalić twój mur niemożliwości!
Wcześniej czy później każdy z nas stanie przed ścianą. Różnica polega jednak na tym, jak zareagujemy, kiedy tak się stanie, do kogo się zwrócimy.

Nicole przesłała mi swoją historię: „Mój mąż długo szukał nowej pracy, aż w końcu otrzymał ofertę. Tego ranka jednak otrzymał telefonicznie wiadomość, że nie może zostać zatrudniony, ponieważ nie posiada odpowiedniego zaświadczenia. Po uzupełnieniu dokumentów jego aplikacja mogłaby zostać ponownie rozpatrzona, co zajęłoby kilka tygodni, również bez żadnej gwarancji. Pracodawca jednak bardzo potrzebował kogoś na to stanowisko. Mąż po odłożeniu słuchawki był zrozpaczony i przybity”. Kiedy stajemy przed ścianą niemożliwości, czujemy się załamani, zniechęceni, podobnie jak mąż Nicole. Istotne jest to, do kogo zwrócisz się w tym trudnym momencie.

Nicole pisze dalej: „Przypomniałam sobie pewien e-mail Cudów każdego dnia, w którym była mowa o tym, że jedna modlitwa może zmienić wszystko. Pomodliliśmy się. Po południu mąż otrzymał kolejny telefon. Dzwonił dyrektor firmy z wiadomością, że chcą zatrudnić męża od zaraz i dać mu czas na uzupełnienie dokumentów. To był cud! Bóg dokładnie odpowiedział na naszą potrzebę. Niech Jego imię będzie uwielbione!”.

Bóg słyszał te modlitwy i odpowiedział. Boże drogi są zawsze lepsze niż nasze. Bóg jest suwerenny i przeprowadza swoją wolę. Kiedy wydaje się, że Bóg spóźnia się z wypełnieniem swoich obietnic, zwróć się do Niego ze szczerym sercem i wołaj. On odpowie i pomoże ci!

„Wołaj do Mnie, a odpowiem ci i oznajmię ci rzeczy wielkie, i niedostępne, których nie jesteś świadom!” (Księga Jeremiasza 33,3). Niech Bóg cię błogosławi!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...