To Bóg zachowuje twoje życie!

14 września 2017

Dzisiaj kontynuujemy nasze rozważania na temat Psalmu 27, rozpoczynając od wiersza 2. "Natarli na mnie złoczyńcy, zaprzysiężeni wrogowie, chcieli rozszarpać me ciało, lecz potknęli się i upadli." (Psalm 27,2)  

Wróg chodzi wokoło jak lew ryczący szukając kogo by pochłonąć, mówi Biblia. Masz wroga. Taka jest prawda. On chce cię zniszczyć i czasami by to osiągnąć posługuje się nikczemnymi ludźmi, którzy zachowują się jak dzikie bestie. Mimo to, powinieneś wiedzieć, że ludzie nie są twoim wrogiem. Biblia mówi nam, że nie walczymy z ciałem ani z krwią, przeciwko człowiekowi, lecz przeciwko zwierzchnościom, z władzami, z zarządcami ogarniającej świat ciemności, z niegodziwymi zakusami duchowych sił na wysokościach nieba (zobacz Efezjan 6,12) Wiedz jednak, że Ten który jest z tobą, jest większy niż ten, który jest przeciwko tobie. To nasz wróg, a nie ty, wkrótce zostanie powalony na ziemię. Uwierz w to. Biblia mówi w Psalmie 121,7, „Pan strzec cię będzie od wszelkiego zła, strzec będzie twojej duszy".
Tak, to Bóg cię ochrania!  

Wypowiedz razem ze mną, "Panie, w imieniu Jezusa, nie będę tym, który zostanie pokonany, powalony na ziemię! Mój wróg już przegrał! To Ty, właśnie Ty Jezu, chronisz moje życie. Ufam ci w pełni! W twoim imieniu, amen."  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...