To co dajesz ma wartość!

2 marca 2018

Czasami czujemy się tacy mali, nawet bezużyteczni w Bożych rękach. Czasami, potrzeby wokół nas, potrzeby świata są tak ogromne, że mówimy "Panie, jak ja, jeden mały człowiek, mogę cokolwiek zmienić?"  

Bóg jednak nie potrzebuje superbohaterów... On potrzebuje wiernych ludzi.  

Być może jedyną rzeczą, którą Bóg chciałaby żebyś zrobił dzisiaj, to uśmiechnął się do tej starszej pani, która z biegiem lat wydaje się być znużona życiem. Kto wie czy to nie dodałoby jej otuchy bardziej niż myślisz? Albo może Bóg chce jedynie dzisiaj od ciebie byś dał z siebie wszystko w swojej pracy. Kto wie jak bardzo to przyczyni się do rozwoju firmy?  

Tak więc, co jeśli jedyną rzeczą, której Bóg oczekuje od ciebie to byś był wierny, tam gdzie jesteś, w tym co Bóg ci powierzył? To co masz i co dajesz jest wiele warte! Dziękuję wszystkim wiernym czytelnikom "Cudów Każdego Dnia". Poniżej kilka wspaniałych historii....  

"Dzięki "Cudom Każdego Dnia", powierzam każdy dzień Bogu...teraz łatwiej jest mi je czytać, czy to w łóżku zaraz po przebudzeniu, czy podczas spaceru, a później automatycznie się modlę. Wyraźnie widzę korzyści -z niezwykle głębokim pokojem reaguję na różne codzienne sytuacje. Czuje się też lżejsza, radośniejsza."
Zosia  

"To jakby anioł stróż czuwał nade mną Każdego dnia, wyczekuję kolejnej porcji i bardzo je sobie cenię. Czuję jakbyś mówił bezpośrednio do mnie. Jestem ogromnie wdzięczna!"
Bożena  

"To wielkie błogosławieństwo budzić się każdego ranka i otrzymywać 'list miłosny' przypominający mi jak bardzo Bóg mnie kocha! Czytam twoje e-maile zaraz z rana co pozwala mi dobrze rozpocząć dzień i daje nową perspektywę. Dziękuję że żyjesz!"
Ewa  

Bóg może uczynić wielkie i wspaniałe rzeczy jeśli każdego dnia będziesz powierzał Mu to co otrzymałaś, podobnie jak Zosia, Bożena i Ewa.  

Oby Pan znalazł ciebie i mnie wiernymi tam gdzie jesteśmy. I niech to przyniesie Jemu całą chwałę!  

Życzę ci błogosławionego dnia!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...