To czas nadzwyczajnego uzdrowienia!

10 lipca 2021

Przez ostatnie kilka dni zachęcałem cię, byś włączył „przycisk zasilania wiary”, by doświadczyć cudu, na który czekasz. Trzymaj się mocno Boga cudów – bez względu na koszt – i stój mocno!

Ostatnio szczególnie poruszyła mnie historia Zuzy i jej walka z rakiem szyjki macicy. „Objawy zaawansowanego raka były już ewidentne”, pisze Zuzia. „Lekarz powiedział mi, bym zwróciła się do Boga, bo medycyna już nic więcej nie może dla mnie zrobić. Prosiłam o wasze wsparcie w modlitwie, a sama też wołałam do Wszechmogącego Boga, by mnie uratował i On przychylił się do mojej prośby. Mam przed sobą wyniki: nie ma ani śladu raka! Stoję oniemiała przed Bogiem, który czyni cuda. Tak, On jest wierny! On jest prawdziwy! On może wszystko! Wypełnia mnie niewypowiedziana radość”.

Zuza postanowiła zaufać Bogu w modlitwie, z wiarą, a On odpowiedział! Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba się nie zmienił!
Właśnie tak to jest z Bogiem. Kiedy w Nim położysz swoje zaufanie, On będzie działał. On słyszy i odpowiada na modlitwy. On uhonoruje twoją wiarę! Era cudów nie przeminęła. Czas Bożego uzdrawiania nie minął. Mocno wierzę, że nasz Bóg nadal działa. Modlę się, by On działał w twoim życiu, odpowiadając na twoje potrzeby. Zachęcam cię, byś posłuchał pieśni w wykonaniu Chrisa McClarney'a, God of Miracles (Bóg cudów)

Niech Bóg cię błogosławi i leczy! W imieniu Jezusa!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...