Twoje nastawienie decyduje jak wysoko lecisz!

20 września 2017

Dzisiaj przyjrzymy się 6 wersetowi Psalmu 27, mówiącemu o wierze i działaniu. "Wtedy podniosę głowę ponad wrogów, którzy mnie otaczają. Wśród okrzyków radości w Jego namiocie złożę ofiary, dla Pana będę grał i dla Niego śpiewał." (Psalm 27,6)  

Jak powiedział Zig Ziglar, "Twoje nastawienie, nie uzdolnienia, zadecyduje jak wysoko polecisz." Dawid daje w tym wersecie przykład takiego właściwego nastawienia.  

On wierzy i przez wiarę widzi swoją głowę wysoko podniesioną ponad swoimi wrogami. On już nie widzi swoich wrogów. On widzi Boga, który go podnosi, błogosławi, odnawia i nagradza! Widzi siebie w przyszłości. Złożę...będę grał... będę śpiewał... jego przyszłe dni są pewne. On wie, że Bóg go na nowo podniesie. Już zaczął dziękować Bogu za to co On uczyni dla niego. Już teraz jego serce i usta pełne są uwielbienia!  

Nie możesz decydować o tym co się wydarzy w twoim życiu, ale możesz zdecydować jak chcesz na te zdarzenia odpowiedzieć. Wybierz nastawienie, które pozwoli ci stanąć ponad burzą, chmurami i zawirowaniami. Pamiętaj, że ponad chmurami niebo jest nadal błękitne! Wybierz dzisiaj właściwe nastawienie, które zadecyduje jak wysoko polecisz!  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...