Twoje życie jest cudem!

1 września 2019

Lubię patrzeć na swoje życie jak na cud. Mogłem po prostu… nie istnieć!
Gdyby tak było, nigdy nie poznałbym Muriel, mojej cudownej żony, i nie miałbym wspaniałych dzieci, Amandine, Benjamina i Clementa. Nigdy nie powstałaby Top Chretien, chrześcijańska strona internetowa w języku francuskim, która prowadzi ludzi do Jezusa. Nie zaistniałby ruch Jesus.net i miliony ludzi na całym świecie nie odkryłyby dzięki niemu wiary w Boga. Nie pojawiłyby się „Cuda Każdego Dnia”, a ja nie pisałbym dzisiaj do ciebie!

Bóg oczywiście mógłby pobudzić kogoś innego, ale On stworzył mnie do tego dzieła! Jestem unikalny. Tak, moje życie jest cudem i ten cud istnieje po to, by inni mogli poznać Boga i poznać swoje przeznaczenie na życie tu na ziemi i na całą wieczność. Bogu niech będzie cała chwała!

Twoje życie, jest tak samo cudem. Bóg chciał i pragnął, byś istniał. On znał cię… Jego oczy widziały cię jeszcze zanim któryś z twoich dni został zapisany! On cię ukochał i zaplanował, by oddać ci wszystko, zbawić cię, przebaczyć ci, odnowić cię i uczynić twoje życie wspaniałym świadectwem swojej chwały. Powtórzę to jeszcze raz z wielką miłością: JESTEŚ cudem. Być może jesteś cudem, który dopiero co zaczyna się otwierać i rozkwitać, ale naprawdę jesteś cudem!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...