Tylko Bóg może zbadać twoje serce.

17 października 2018

„Jedynie Bóg może oczyścić twoje serce i przemienić twoje życie”.  

Wielu wierzących zastanawia się co może zrobić, by stać się „świętymi”, by być bardziej podobnymi do Jezusa. Czy też o tym myślisz? Pragnienie, by Bóg cię przemieniał jest bardzo dobre, to właściwa droga. Ale jak masz się zmieniać? Czy to może stać się dzięki twoim własnym wysiłkom? Biblia, w ewangelii Jana 17,17 wyjaśnia nam ten temat: „Poświęć ich do życia w prawdzie; Słowo Twoje jest prawdą”. Nie staniesz się świętym tylko dzięki swoim wysiłkom. To uczyni w tobie twój Niebiański Ojciec poprzez Swoje Słowo i Swojego Ducha!  

Zachęcam cię, byś: - Poprosił Ducha Świętego, by zbadał twoje serce, - Czytał i rozmyślał nad Jego Słowem, które jest prawdą i twoim codziennym przewodnikiem, - Słuchał głosu swojego Ojca.  

Tylko Bóg może uświęcić twoje serce i przemienić twoje życie. On może odnowić twojego ducha i dotknąć się twojej duszy. On pragnie prowadzić cię w tym procesie przemiany i uświęcenia! Zachęcam cię, byś pozwolił Bogu badać swoje serce, by mógł rozpocząć albo też kontynuował to niezwykłe dzieło przemiany w tobie!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...