W samolocie siedzi doskonały pilot!

7 marca 2018

Niezależnie czy przechodzisz przez turbulencje czy słońce jasno świeci, potrzebujesz pilota, który poprowadzi samolot twojego życia, doskonałego pilota. Duch Święty jest Osobą, która może ustrzec cię od wszelkich niebezpieczeństw i doprowadzić do celu podróży!  

"Jeśli żyjemy [jak twierdzimy] w Duchu [Świętym], w zgodzie z Duchem też postępujmy, [w osobistej integralności, bogobojnym usposobieniu i moralnej odwadze - przez moc Ducha Świętego] „.
Galacjan 5,25  

Tylko Duch Boży może pomoc ci dotrzeć do celu... nawet jeśli oznacza to, że czasami będziesz przechodził przez wyboiste miejsca. Najważniejsze to by Jemu powierzyć kontrolę, a swoje oczy skupić na Nim. Jego pragnieniem jest pomagać ci każdego dnia, nawet w sprawach, które wydają ci się błahe, ponieważ On cię kocha i każdy szczegół twojego życia ma dla niego znaczenie!  

Duch Święty zawsze będzie cię prowadził właściwą droga. W czasie podróży, Jego dłoń będzie na tobie. On będzie cię uczył i pokazywał drogę, którą masz iść. Tak obiecał! "Pouczę cię, wskaże ci drogę, którą masz iść; Będę służył ci radą, na tobie spocznie mój wzrok".
Psalm 32,8  

Kiedy Duch Boży kieruje twoim życiem niczego nie musisz się bać, podobnie jak Paulina i Bożena, które tak do mnie napisały....  

"Dzień dobry siostry i bracia. Jestem 59-letnią samotną matką. Co rano wyczekuję "Cudów Każdego Dnia". Nauczyły mnie coraz mocniej ufać mojemu Bogu. Mam pokój umysłu kiedy wiem, że mój Bóg kieruje moim życiem. Dziękuję Mu za to każdego dnia".
Paulina  

"Przede mną bardzo trudne zadanie, które muszę zrealizować. Kiedy niedawno otrzymałam pierwszy e-mail "Cuda Każdego Dnia" mówił właśnie o tym, że Bóg ma wszystko pod kontrolą. To pozwoliło mi nabrać zaufania i oprzeć się na Bożej łasce... przekonałam się, że warto Jemu zaufać".
Bożena
 

Pomódl się razem ze mną... "Duchu Święty, oddaję ci cały ten dzień. Prowadź mnie ... pomóż mi dokonywać dobrych wyborów i nie pozwól bym odwrócił swój wzrok od Ciebie. Dziękuję Ci za Twoją pomoc i wsparcie każdego dnia! W imieniu Jezusa, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...