Z Bogiem wszystko jest możliwe…!

18 grudnia 2021

Dzisiaj zakończymy nasz cykl na temat pojednania w oparciu o fragmenty książki Neila T. Anderson’a „Odbudowywanie zerwanych relacji: droga do pokoju i przebaczenia”.

Mam nadzieję, że rozmyślania z tego cyklu były dla ciebie pomocne.
A dzisiaj, ku zachęcie, zamieszczam kilka fragmentów z listów naszych czytelników.
Jeśli Bóg potrafił tak radykalnie zmienić trudne sytuacje w relacjach tych czytelników, jestem przekonany, że może uczynić to samo dla ciebie! :)

„Miałam spore problemy w mojej relacji z mężem, kiedy zaczęłam otrzymywać »Cuda Każdego Dnia«. Czułam się zraniona, upokorzona i kultywowałam w sobie wiele negatywnych myśli. Jednak od dnia, kiedy zaczęłam czytać te codzienne wiadomości, moja wiara została na nowo ożywiona, otrzymałam nadzieję i nauczyłam się być posłuszna Bożemu głosowi. Rozpoczął się we mnie proces uzdrowienia. Dzisiaj potrafię już wybaczać, a w naszym domu zapanował Boży pokój. Mój mąż również się zmienił, nadajemy teraz na tej samej fali”. Solange

Nazia przesłała taką wiadomość: „Ostatnio często kłóciłam się z mężem. Kiedy jednak nauczyłam się przebaczać, moja miłość też się zmieniła. Długo w naszym związku dominowało rozczarowanie. To twoje e-maile, ale też świadectwa innych ludzi, pokazują mi jak być coraz bardziej podobną do Jezusa, kochać bezwarunkowo, zawsze przebaczać. Obecnie razem z mężem uczymy się trwania w bezwarunkowej miłości Wszechmocnego Boga”.

„Przechodziłem przez straszny okres w swoim życiu – zostałem zdradzony przez ludzi, których kochałem, członków mojej rodziny. Postanowiłem, że nigdy im tego nie wybaczę. Miałem w sobie mnóstwo goryczy i żalu, chciałem zemsty, jednak dzięki »Cudom Każdego Dnia« mogłem czytać wersety Biblijne i świadectwa, które zmieniły moje myślenie i moje serce. Twoje e-maile pomogły mi też zobaczyć w nowy sposób wielkość i wierność Boga. Dziękuję, że jesteś”. Aron

Kiedy stawiamy Boga w centrum naszych wydarzeń, On pozwala nam odnosić zwycięstwo! Widzisz to? Zachęcam cię, byś uchwycił się tej nadziei, że dla Boga wszystko jest możliwe… Nie odstraszy go problem rozpadającej się rodziny czy nieszczęśliwego małżeństwa. Z Bogiem nic nie jest beznadziejne!
A taka jest obietnica, jaką Bóg dał swoim dzieciom: „I odbudują prastare ruiny, podźwigną dawne zniszczenia, odnowią zburzone miasta, gruzy zamierzchłych pokoleń”. (Izajasz 61,4) Jesteś tak bardzo kochany! Życzę ci pięknego dnia!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...