Zachęcam do podjęcia tego wyzwania!

15 października 2018

„Kiedy patrzymy na Boga, promieniujemy radością”.  

Jestem pewien, że natknąłeś się w Internecie na różnego rodzaju wyzwania. Na przykład, kilka lat temu była taka akcja, znana jako "Bucket Challenge" (wyzwanie z wiadrem lodowatej wody), kiedy ludzie wylewali sobie na głowę wiadro lodowatej wody, a potem zapraszali innych by zrobili to samo. Celem, jaki przyświecał tej akcji, było budzenie świadomości na temat stwardnienia zanikowego bocznego. Bill Gates, Barack Obama i wiele znanych osób, wzięło udział w tym wyzwaniu! Kiedyś mój przyjaciel Matthias ze Szwajcarii próbował namówić mnie w zimie do wskoczenia do lodowatej wody. Przyznaję się, że nie skoczyłem, ale jestem dumny z kilku przyjaciół, którzy to zrobili.  

Dzisiaj chciałbym postawić przed wami innego rodzaju wyzwanie. Wierzę, że przyniesie wam wielkie korzyści i pomoże rozwinąć waszą relację z Bogiem. Biblia mówi nam, że kiedy patrzymy na Boga, nasze twarze promienieją radością. (Psalm 34,6)  

A wyzwanie jest takie: każdego dnia w ciągu najbliższego tygodnia, świadomie kieruj swoje myśli na Jezusa! Jak często? Co godzinę, co 15 minut? To zależy od ciebie! Możesz sobie pomóc ustawiając alarm w swoim telefonie. Kiedy sam to zacząłem robić ustawiłem sobie alarm co minutę... telefon dzwonił praktycznie bez przerwy, haha. Ale przynajmniej myślałem o Jezusie cały czas i modliłem się bez przestanku. A więc jesteś gotowy, by podjąć to wyzwanie przez kilka kolejnych dni? Przekonasz się, że spędzanie czasu z Bogiem i pielęgnowanie relacji z Nim jest najlepszym sposobem, by zachować pokój i radość w sercu.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...