Zaproszenie jest skierowane do ciebie!

17 października 2019

Dzisiaj zakończymy nasz szczególny cykl. Mam nadzieję, że te rozważania były dla ciebie zachęceniem i radością.
Byłeś kiedyś zaproszony na eleganckie przyjęcie albo inne tego typu wydarzenie? Kiedy nadchodzi ten dzień, musisz mieć przy sobie zaproszenie do okazania. Bez zaproszenia nie zostaniesz wpuszczony!
Takie specjalne zaproszenie zostało już wystosowane do ciebie. Znajdziesz je zapisane w Apokalipsie Jana 3,20: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim ucztował, a on ze mną”.
To zaproszenie podpisane jest przez Jezusa. Jezus jest najpiękniejszym imieniem Boga, o którym chciałbym dzisiaj wam opowiedzieć. Imię Jezus, znaczy Pan jest Zbawieniem. To jest imię ponad wszystkie imiona. Jedyne imię, przez które możemy być zbawieni. Imię Króla Królów... i ten Król zaprasza cię byś otworzył dla Niego drzwi: „oto stoję u drzwi i pukam”. Jezus jest Tym, który zbawia. On zbawia cię od mocy grzechu, ale też od wszystkich twoich problemów i smutków. Jezus jest twoim wiernym przyjacielem. A czego On pragnie?
- Porozumienia serc,
- Codziennej relacji,
- Rozmowy z tobą,
- Pokazania ci wszystkiego co przygotował dla ciebie,
- Towarzyszenia ci w dniach dobrych, jak i złych,
- Bycia z tobą w chorobie i w zdrowiu.

Jezus jest tutaj. Możesz otworzyć dla Niego drzwi, porozmawiać z Nim. Możesz powierzyć Mu swoje troski, zmartwienia, radości, nadzieje, a nawet swoje marzenia. Jeśli już oddałeś swoje życie Jezusowi, gratuluję... wspaniale! Zachęcam cię byś szedł tą drogą. Jeśli jednak jeszcze nie przyjąłeś Jezusa jako swojego Zbawiciela, chciałbym dać ci taką okazję poprzez tę modlitwę: „Jezu, otwieram dla Ciebie drzwi mojego serca i życia. Zapraszam Cię, byś wszedł i uczynił moje serce Swoim domem. Dziękuję Ci, że zapłaciłeś za moje grzechy na krzyżu. Uznaję Cię moim osobistym Panem i Zbawicielem. Chcę żyć dla Ciebie od dzisiaj na zawsze i poznawać Cię. Dziękuję Ci, Jezu, amen”.
Życzę ci wspaniałego dnia. Niech Bóg cię błogosławi i wypełnia Swoim Duchem.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...