Zaufaj Panu z całego serca.

6 września 2019

Biblia mówi w Przypowieściach Salomona 3,5-6: „Zaufaj Panu z całego swojego serca i nie polegaj na własnym rozumie; licz się z Nim na wszystkich swoich drogach, a On prostować będzie twoje ścieżki”.
Zaufaj… Możesz zaufać Bogu. On cię kocha i słucha. Biblia mówi, że On słyszy nawet twój płacz (Psalm 6,8) . On jest twoim przyjacielem. Możesz otworzyć przed Nim swoje serce; zacznij już teraz.
Panu… On trwa wiecznie. To Bóg Wszechmogący! „Błogosławiony człowiek, który polega na Panu, i Pan jest jego ufnością” (Jeremiasz 17,7) .
Z całego serca… Jeśli szukamy Pana całym sercem, znajdziemy Go. Zwróć do Niego swoje serce. Szukaj Go całym swoim sercem!
I nie polegaj na własnym rozumie… Bóg ma rozwiązania, które przekraczają twoje możliwości, zrozumienie i zdolności. Najlepiej jest zdać się na Jego – a nie własne – możliwości!
Licz się z Nim na wszystkich swoich drogach…. To oznacza wstawienie Boga do równania. Nie odsuwaj Go – włącz Go w każdy aspekt swojego życia!
A On prostować będzie twoje ścieżki… Tylko Bóg może obniżyć góry i podnieść doliny, jak mówi Biblia w księdze Izajasza 40,4 .
Wierzę, że On to uczyni dla ciebie, ponieważ ufasz Mu całym swoim sercem!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...