Zawsze ufaj Bogu!

15 lipca 2018

Jeśli jesteś przygnębiony w tej chwili, chciałbym cię dzisiaj zachęcić byś nadal ufał Bogu. Popatrz co Jezus powiedział, „Miej wiarę w Boga! Zapewniam cię, ktokolwiek powiedziałby tej górze: Podnieś się i rzuć do morza, i nie wahałby się w swoim sercu, lecz wierzył, że na pewno stanie się to, co mówi, spełni mu się". (zgodnie z ew. Marka 11,22-23)  

Czasami życiowe okoliczności czy też środowisko w jakim żyjemy, próbują nas przekonać, że sprawy nie idą albo nie pójdą dobrze. Czasami, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, nasze myśli obniżają nam nastrój i powoli popadamy w zwątpienie. Ale Jezus przypomina nam, że przez wiarę mamy wszystko co potrzebujemy by odnosić zwycięstwo w świecie naszych myśli. Tak, mamy wiele dobrych powodów by oczekiwać tego co najlepsze!  

Również dzisiaj, ta góra, która przysłania ci słońce, może zostać wrzucona do morza, w imieniu Jezusa! Skorzystaj z tego zwycięstwa mój przyjacielu!  

Po co miałbyś przebywać w pochmurnym miejscu swoich negatywnych myśli, jeśli ta góra może zostać wrzucona do morza, a słonce ponownie może jasno nad tobą zaświecić?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...