Zmartwychwstanie obietnicą życia

17 kwietnia 2022

Mam dla ciebie dzisiaj, najlepszą wiadomość – wiadomość życia! Wiadomość napełniającą radością i nadzieją! Jezus zmartwychwstał! On żyje!
A to oznacza, że jeśli umrzesz z Nim, z Nim też żyć będziesz.

Pan Jezus powiedział: „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem! Jeśli ktoś trwa we mnie, to choćby i jego ciało fizycznie obumarło, on sam otrzyma odwieczne i nieskończone życie!” (J 11,25).
Będziesz żyć na zawsze razem z Nim. W miejscu, w którym nie pojawią się już śmierć, cierpienie, głód, wojny, gdzie Bóg osobiście zetrze łzy z twoich oczu. W miejscu, w którym bez ograniczeń będziesz cieszyć się całą obfitością dóbr twojego Ojca.
To nie są marzenia ściętej głowy ani fatamorgana, lecz cudowna rzeczywistość, istniejąca dzięki śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.
Co więcej możesz już teraz odpocząć w tej nadziei, w tej rzeczywistości. Już teraz możesz cieszyć się życiem, które masz w Jezusie Chrystusie i dzięki Niemu.
Możesz z wiarą wyznawać:„Jego dobroć i łaska towarzyszyć mi będą przez wszystkie dni życia mego. I zamieszkam w domu Pana przez długie dni” (Ps 23,6).

„Niech będzie chwała Bogu i Ojcu naszego Pana, Jezusa Chrystusa, gdyż w swoim bezgranicznym miłosierdziu dał nam przywilej narodzenia się na nowo, dzięki czemu staliśmy się członkami rodziny samego Boga. A ponieważ Chrystus powstał z martwych, żyjemy teraz nadzieją wiecznego życia” (1 P 1,3).

Możesz świętować z radością, bo zmartwychwstanie Jezusa oznacza i twoje zmartwychwstanie!  

Dobrze, że jesteś

Powrót do archiwum...