Zmień swoją perspektywę…

17 grudnia 2021

Kontynuując naszą serię na temat pojednania, chciałbym cię zachęcić, byś zmienił swoje podejście do konfliktów, przez które przechodzisz…

Posłuchaj, co Biblia mówi na temat trudności:
„Lecz nie tylko tym. Chlubimy się też uciskami, wiedząc, że przeciwności wyrabiają wytrwałość, a wytrwałość siłę charakteru, siła charakteru nadzieję, a nadzieja nie zawodzi, bo miłość Boża rozlana jest w naszych sercach przez Ducha Świętego, który został nam dany”. (Rzymian 5,3—5)

Bóg nie chce, byś ciągle walczył i cierpiał. Jednak kiedy przychodzą trudności, Bożym pragnieniem jest, byś umiał wyjść z nich wzmocniony i znalazł się bliżej Niego. Bóg wlał swoją miłość do twojego serca… więc trzymaj się jej.
Pamiętaj też, że okazując miłość tym, których trudno jest kochać, rozwijasz się w Bogu. I nie zapominaj, że twoja nadzieja nie leży w sprzyjających okolicznościach, ale raczej w twojej relacji z jedynym prawdziwym Bogiem, który może wszystko!
Skup dzisiaj swój wzrok na Jezusie, który cię może wzmocnić! Nie jesteś sam… Jesteś dzieckiem żyjącego Boga! Możesz iść naprzód z wiarą i wytrwałością.
Niech Bóg cię błogosławi!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...