Zostaw Jezusowi swoją „listę rzeczy do zrobienia”!

25 marca 2018

Wielu z nas ma „listę do zrobienia" ... zapisujemy wszystko co musimy zrobić w ciągu dnia w kalendarzu, na karteczkach albo na odwrocie starego paragonu.  

Na przykład... zrobić zakupy, zawieźć dzieci na trening, pójść do dentysty, itd. Jednak ty i ja dobrze wiemy, że często na tym się nie kończy! Czasem nasze dni wypełnione są niekończącymi się sprawami do załatwienia. Ale oto co Bóg mówi o dniu dzisiejszym.... "Oto dzień do którego Pan doprowadził, świętujmy go z wielkim weselem".
Psalm 118,24  

Ten dzień jest darem! Będzie taki jakim postanowisz by był. Twoje postępowanie dzisiaj może sprawić, że przeżyjesz go w Bożym pokoju albo z dala od niego. Bądź otwarty na niespodziewane zmiany swoich planów i przyjmij je z radością i wdzięcznością. Nie spuszczaj oczu z Jezusa, z Jego planu. Być może sprawy potoczą się inaczej niż to sobie wyobrażałeś, jednak bez cienia wątpliwości będzie to najlepsze dla ciebie!  

Pomódl się ze mną: "Panie, to jest dzień, który Ty uczyniłeś; będę się weselił i radował w Tobie. Chcę cieszyć się wszystkim co wydarzy się dzisiaj i jutro. Wierzę i wyznaję, że Ty chcesz tego co dla mnie najlepsze, i chcę z radością przywitać Twoje nieoczekiwane zmiany. W Twoim imieniu, amen".  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...